Gemsoft Yazılım


Sektörde 20 yıldır sadece Özel ve Vakıf Sağlık Merkezlerine çözüm üreten firmayız.

Gemsoft Hakkında

Yazılım sektöründeki hikâyesi 1998 yılında başlayan GEMSOFT; zaman içinde geliştirdiği ürünlerle uluslararası pazarda da yer bulmuş, katma değerini kendi ürettiği yazılımlarla sağlayan üretici bir firmadır.

Teknolojinin sunduğu imkânlarla çalıştığı işletmelerin verimliliğini arttıracak çözüm odaklı yazılımlar geliştirmek; kullanıcısına "her an sizinleyiz" güvencesini vermek varoluş amacımızı oluşturmaktadır. Sürekli yenilik, dürüstlük, güven, kalite ve yazılımda kalıcı çözümler geliştirmek GEMSOFT‘un temel değerleridir.

GEMSOFT; 2001 yılında geliştirdiği Hastane Otomasyonu "Gemsoft HBYS" ile Sağlık sektörüne ilk adımını atmıştır. Sektörde sadece Özel ve Vakıf Sağlık Merkezlerine çözüm üreten firmamız; HBYS, Finans, Muhasebe, Maliyet, Hasta İlişkileri Yönetimi ve İnsan Kaynaklarını da içinde barındıran tam donanımlı bir otomasyonu kullanıcılarına sunmaktadır.

GEMSOFT; 2009 yılında "MİTERA" Jinekoloji ve Tüp Bebek, 2010 yılında "ESTERA" Estetik Merkezi, 2012 yılında "TRIO" Hasta İlişkileri Yönetimi yazılımlarını Sağlık çözümlerine ilave ederek, sektördeki gücünü güç katmış ve hizmet verdiği alanı daha da genişletmiştir. Tüm bu ürünlerin yanında; çok şubeli merkezlere yönelik Şube İzlem, Merkezi Satınalma ve Çağrı Merkezi Yönetimi ürünlerini de pazara sunarak; sistemsel olarak kurumları en küçük birimlerine kadar ölçülebilir hale getirdik.


ISO 9001:2000

HBYS ile Hastane çözümleri, 6Mr-ERP ve İKS-İnsan Kaynakları ürünleri ile yüzlerce kullanıcıya hizmet vermeye daha uzun yıllar devam edecek olan GEMSOFT; sunduğu hizmetin kalitesini ISO 9001:2000 ile resmi olarak da belgelemiştir.

Süreklilik

Günümüzde İstanbul ve Bursa olmak üzere 2 merkezde faaliyetine devam eden GEMSOFT; her geçen gün artan kullanıcı ve çalışan sayısı ile gelecekteki yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


ISO/IEC 27001
TS EN ISO 9001
ISO / IEC 20000-1:2011
TS ISO / IEC 15504
100% MemnuniyetTemel İlkemiz
Sürekli GüncelVersiyon Güncelleme
Kullanıcı DostuSade ve Modern Arayüz
Destek Hattı224 224 85 81 - 224 97 76